Odborníčka, ktorá digitalizovala a znovu získala voľný čas

Marianna Kováčová je úspešná podnikateľka a vyhľadávaná odborníčka. Už skoro dve dekády sa špecializuje na profesionálnu pedikúru. Má vlastnú úspešnú prevádzku v Čachticiach a je veľmi obľúbená aj na sociálnych sieťach. 

Jej túžbou bola tvorba konzistentnej podnikateľskej činnosti online práve pre možnosť oslovenia klientov z kadiaľkoľvek na Slovensku a v Čechách a pre už teraz vyťaženú podnikateľku – ušetrenie času vďaka nahrávaným, vysokokvalitným materiálom, ktoré sa môžu dostať do ešte viac správnych rúk bez toho, aby to Mariannu uberalo o čas.

  1. Marianna, si vyhľadávaná odborníčka v pedikúre, máš mnoho medzinárodných certifikátov a akreditácií, neustále sa vzdelávaš a vedieš prevádzku v Čachticiach. Okrem toho si však už pred našou spoluprácou mala silnú online prítomnosť. Čo ťa motivovalo využívať online svet? 

Online svet nám všetkým vytvára neuveriteľné možnosti a tiež možnosť vytvoriť si pasívny príjem. Som školiteľkou v oblasti pedikúry a manikúry a neustály dopyt po mojich prezenčných – živých kurzoch  a tiež i online ma priviedol na myšlienku, ponúknuť svojim klientom možnosť vzdelávať sa formou online- video kurzami, doma , hocikedy budú mať možnosť a chuť.

Zdokonaliť a zefektívniť ešte viac moje kurzy a tým ponúknuť ešte väčšiu podporu , čo mi digitalizácia pri mojich kurzov zabezpečila. A hlavne obsiahnuť väčšie publikum po celom Slovensku i v Čechách.

2. Prečo si sa rozhodla pre VIP individuálnu spoluprácu so mnou? Čo bolo pre teba dôležité odborne a osobne? 

Dôležité bolo pre mňa nájsť dokonalého odborníka, ktorý sa online digitalizácii venuje a dokonale ju ovláda. Pri svojej práci ponúkam kvalitu a preto si i k svojej práci vyberám i kvalitnú profesionálnu spoluprácu.

Ja ovládam svoju prácu a technické nastavenie a prepojenie a digitalizáciu som potrebovala doplniť, pretože to nebolo to, v čom som mala jasno a skôr by som povedala, že som vôbec nevedela ako to urobiť.

Mala som víziu a cieľ ale nástroje na dosiahnutie tohto cieľa som hľadala. Jasné a presné informácie a mentoring som našla u Zuzany Pilčíkovej, ktorá ma dokonale a s ľahkosťou previedla online digitálnym svetom. Nie všetko bolo pre mňa na začiatku jasné a jednoduché , ale práve preto som vyhľadala pomoc a nechala sa viesť Zuzanou, ktorá je v tomto smere veľkou odborníčkou. Jej podrobné lekcie a videá, v ktorých Vás prevedie kompletným uceleným procesom digitalizácie sú TOP.

Jej podpora ma udržovala v kľude a pohode, pretože som vedela, že Zuzana všetko vyrieši. Venuje sa svojej práci , je v tom výborná a práve preto som si ju vybrala. Jej promo videá na mňa zapôsobili. Bola otvorená, priama a hlavne som hneď mala pocit, že sa veci rozumie. Vedela som, že som hľadala Teba.♥

3. Získavanie úplne nových klientov online je, samozrejme, náročné. Ľudia, ktorí nás nepoznajú sa najskôr musia presvedčiť o našej dôveryhodnosti a kvalitných službách, avšak, tento proces “spoznávania” nemôže trvať príliš dlho. Aká je tvoja stratégia? 

Každý odborník vo svojej branži musí klienta osloviť predovšetkým svojou prácou a odbornosťou. Predviesť sa a ukázať svoj potenciál. Pri svojej práci som transparentná a svoju prácu prezentujem i na sociálnych sieťach na svojej FB stránke Pedante – pedikúra , manikúra, kurzy – a spracovávam kurzy z mojich ošetrení a postupov, ktoré mám na Youtube kanáli. Videám sa chcem začať venovať viac a na to sa mi digitalizáciou vytvorí väčší priestor. 

Mojou víziou je osloviť čo najviac pedikériek a pedikérov, ktoré sa chcú vzdelávať a odovzdať im tak svoje vedomosti a zručnosti ďalej. Mám také krédo POŠLI TO ĎALEJ. ♥ To čo človek má a vie a pomáha ľuďom , treba posúvať ďalej. Vytváram tak svoju predĺženú ruku po celom Slovensku a možno i v Čechách.

Dobré veci si človek nemôže nechávať iba pre seba. Pri mojich príspevkoch nájdu klienti –  či už sú to pedikérky, ktoré sa chcú odo mňa učiť alebo koncový klient, ktorý chce využiť moje služby vo forme samotného ošetrenia, dokonalé ukážky a popis procesu ako to prebehlo, prečo k tomu došlo a aké ponúkam riešenie a tiež kazuistiky od začiatku po záver s výsledným efektom. 

Tiež píšem články do blogu na svoje webovej stránke na témy, ktoré sú zaujímavé a žiadané. Téma zarastajúcich nechtov, či správneho strihania nechtov , alebo výber správnej obuvi , aké ortopedické vložky , akú kozmetiku na nohy použiť atd. Je to veľa zaujímavého materiálu, ktorý ponúkam zdarma. Pre profesionálne pedikérky mám vytvorenú súkromnú pedikérsku skupinu NAŠA PEDIKÚRA , kde tiež informujem , vzdelávam  a majú moju profesionálnu podporu.

4. Okrem zákazníkov na pedikúru si v tvojej oblasti známa tým, že školíš aj pedikérov. Práve pre nich si spustila svoju prvú kampaň a ponúkaš im skvelý návod na to, ako vybrať kvalitné kreslo pre prácu. Čo sa v tomto návode dozvedia? 

V tomto Ebooku sa dozvedia odpovede na viaceré otázky, ktoré ich v začiatkoch pri výbere pedikérskeho kresla zaujímajú , ale hlavne ponúkam návod a odpoveď na otázky a  dôležité kritéria, na ktoré musia prihliadnúť pri takomto výbere. Tiež sú tam triky a rady z mojej praxe.

Pedikérske kreslá nie sú lacná záležitosť a preto výber pedikérskeho  kresla vyžaduje správne rozhodnutie  s prihliadnutím na všetky potrebné kritéria. Vhodne zvolené technické vybavenie  tiež  uľahčuje  prácu a zabezpečí efektivitu.

Po prečítaní tohto E-booku , budú mať jasnú predstavu, aké pedikérske kreslo potrebujú do svojho salónu.

5. Spolupracovali sme dva mesiace a máš za sebou veľkú časť skvelej práce. Oplatí sa digitalizovať, aj keď to na tradičnom trhu všetko skvelo klape? 

Určite sa oplatí, pretože mne osobne sa tak vytvára oveľa viac voľného času a priestoru na ďalšie pracovné aktivity alebo i len viac času na osobný život. A tiež i pasívny príjem. 

Zuzana mi otvorila dvere do sveta digitalizácie , čo je pre mňa veľkým prínosom. Všetko prebieha digitalizovane –  reklama na produkt, kúpa produktu, vystavenie faktúry, zaslanie dokladov a prístupov do členskej sekcie video kurzov.  Je to kompletný ucelený digitalizovaný proces.

 Môžem sa viac venovať rodine a zároveň edukovať a vzdelávať ľudí. Kurzy som robila prezenčne ale i online, ale s mojou aktívnou účasťou na online kurzoch. Video kurzy idú v plnej kvalitnej verzii ale už bez mojej účasti. Kompletne nahraté prezentácie k teoretickej výučbe sú doplnené video ukážkami z odborných ošetrení a postup pri práci. Je tam veľa informácií a tiež i dokumentov na stiahnutie. 

6. Aké výhody ponúka kompletná digitalizácia pre teba? 

Digitalizáciou mojich produktov získam oveľa viac času  pre seba , rozšírenie portfólia a zyvýšenie kvality a ohromnú flexibilitu. Získam oveľa viac klientov. Výhodu majú i  klienti, získajú možnosť opakovane sa vracať v mojich video kurzoch naspäť k téme a lekcii, ktorú si potrebujú zopakovať či pripomenúť, keďže prístup do video kurzov je 1 celý rok.

7. A na záver, aké dve rady by si dala každému odborníkovi a úspešnému podnikateľovi, ktorého ešte len čaká digitalizácia?

Rada č.1 

Ak nie ste ešte v online svete, treba využit internet a vstúpiť do online sveta pretože nemá hranice.  Môžete predávať svoj produkt po celom svete, ak ponúknete profesionálne spracovaný kvalitný produkt.

Radač.2

Určite použiť mentora – odborníka v tejto branži , ktorý pracuje a ovláda prácu  s digitálizáciou. Uľahčí to veľa času a peňazí a oveľa rýchlejšie Vás dostane na trh. Dokonale ovláda digitálny online svet. Pozná spôsoby a aplikácie, ktoré sú vhodné použiť, ako ich navzájom poprepájať. Presne vie , čo treba. 

To všetko je ZUZANA. Odporúčam vstúpiť do online sveta so Zuzanou Pilčíkovou.

Pre mňa to boli najlepšie investované peniaze – Mentoring so Zuzanou.

About Author

Zuzana Pilčíková je zakladateľkou medzinárodných projektov -zuzubusiness, online podnikanie - pre podporu vzdelávania budúcich online podnikateľov a pomoc pri budovaní ich vlastného podnikania na internete.

Comments are closed.