Metafyzika online s Monikou

Všimli ste si už, že v niektorých domoch sa cítite naozaj skvelo a viete sa dobre vyspať/ sústrediť, jednoducho vám aj chutí lepšie a v niektorých sa jednoducho necítite byť v svojej koži? Monika Štanclová je profesionálna poradkyňa, ktorá pomáha vnímať priestor inak. Počuli ste už o metafyzike a feng shui? – prečítajte si článok o úspešnej expertke Monike!

Možno aj u seba doma máte priestor na vylepšenie!”

Ahoj Monika, dúfam, že som ťa správne predstavila! Čo by si povedala, je ten najväčší vplyv metafyziky, aký si zažila (na vlastnej koži alebo pri klientoch)? 

Ďakujem za predstavenie, Zuzana. Správne si to pomenovala, som expertom na prácu s energiou nielen v priestore, na využívanie energie pre strategickú realizáciu zámerov, ale koučkou pri určovaní kvalít potenciálu človeka a jeho smerovania v živote. 

Pomocou techník čínskej astrológie som zistila čo sú moje silné stránky, na čom mám najviac zapracovať a ako smerovať svoj život.

Bola som slobodná matka, vychovávala som syna sama a nebola som po materskej spokojná s prácou, ktorú som vykonávala. Byt, ktorý som zdielala s mamou nebol pre mňa vhodný, preto som si hľadala nové bývanie, ale už pomocou techník Feng shui.

A podarilo sa ti nájsť perfektné bývanie?

Mojou prioritou bolo nájsť taký priestor, ktorý mi umožní podnikať z domu, nájsť si nového partnera a aby sa syn ľahšie učil a napredoval v škole. Správnym využívaní energií v novom byte som si do 3 mesiacov našla skvelého partnera a rozbehla úspešné podnikanie. Skončila som v práci a naplno som sa žačala venovať čínskej metafyzike, ktorá bola dovtedy len mojím záujmom.

Priestor v ktorom, bývam mi odštartoval moje podnikanie veľmi rýchlo. Správnym umiestneným pracovného stola som dokázala efektívne pracovať a zároveň sa ľahšie učiť novým zručnostiam.

Bola si vždy presvedčená o takýchto účinkoch?

Vždy ma fascinovali témy akou sú metafyzika, kvantová veda astrológia a iné vedy, ktoré mnohí považujú za ezoterické. Pretože som žila dlho v zahraničí a často som striedala priestor na bývanie, po čase som si uvedomila, ako sa mení môj život pri zmene bydliska. 

Keď prišli zdravotné problémy a problémy vo vzťahu, tak som začala intenzívnejšie zaoberať technikami Feng shui a vplyvu energií prostredia na človeka. Vtedy som pochopila ako okolie a priestor v ktorom bývam ovplyvňuje môj život.

Čo ťa doviedlo k tomu, aby si sa tomu začala venovať ako expertka? 

Môj vzťah rozpadol a ja som ostala sama v cudzom svete a bez akejkoľvek pomoci. Rozhodla som sa vrátiť na Slovensko a začať nový život. Štúdium metafyziky mi ukázalo ako správne pracovať s energiou, ako využívať vrodený potenciál a ako sa na ňu správne zapojiť. Je to ako by ste mali wifi router a telefón. Kým ho nezačnete používať aktívne, tak sa nikam nemôžete dovolať.

Viem, že niektorí môžu pochybovať či nejaké energia existuje. Ja tvrdím, že nie je potrebné veriť, ale potrebné ju využívať. Mne a mnohým ľuďom sa zmenil život, keď si upravili priestor podľa techník Feng Shui. Učím ľudí ako správne a efektívne využívať priestor aby ich podporoval v pracovnom živote, pri dosahovaní úspechov, pri vzdelávaní sa, pri nadväzovaní vzťahov.

A tomuto sa môže venovať aj bežný človek? 

Áno, môže sa tomu venovať ktokoľvek, je na to potrebné sa trochu vzdelávať. Naučiť sa základy a potom ich aplikovať do bežného života. Ak viete kde je podporná a silná energia, tak vám pomôže ľahšie vidieť nové príležitosti a možnosti. Dokážete vidieť riešenia na vaše problémy, máte lepšie zdravie, chuť veci robiť. Preto si myslím, že to môže robiť ktokoľvek, koho táto oblasť zaujíma. 

Keďže sa bavíme o online podnikaní a viem, že si podnikala ešte dávno pred onlinom, prečo ťa online podnikanie zlákalo? 

Viem, že online podnikaniu patrí budúcnosť. Už dlhšiu dobu som uvažovala nad online podnikaním, pretože mi dáva slobodu, dá sa to vykonávať z domu a mnoho vecí sa dá automatizovať. Tým ušetrím čas, ktorý môžem venovať svojej rodine a vzdelávaniu sa. Ja sama sa vzdelávam už roky cez online programy aj u môjho učiteľa z Malajzie.

Hľadala som experta, ktorý ma naučí ako preraziť na online trhu, ale od úplného začiatku, keďže som nemala žiadne technické zručnosti. Tvoj program je skvelý v tom, že je to komplexný proces. Vysvetluješ v ňom krok po kroku kde začať, máš veľmi dobrý prístup ku každému a prevedieš človeka od začiatku až po predaj. 

Čo ťa na online podnikaní najviac prekvapilo?

Najviac ma prekvapili možnosti online podnikania. Množstvo aplikáci, softvérov, ktoré uľahčujú online podnikanie. Mala som veľké očakávania, ale zároveň som sa bála, pretože ja nie som veľmi technicky zameraná.

Nakoniec pomocou skvelých softvérov a návodov bolo vytvorenie web stránky pomerne rýchle a jednoduché. Pripojenie a automatizovanie bolo pre mňa asi najnáročnejšie. 

Monika Štanclová feng shui techniky
Vyhľadávaná odborníčka Monika Štanclová

Aké dve rady by si dala svojim online biznis kolegom? 

Ak niekto už podniká v online svete alebo začína, tak by som odporučila aby nehľadal len čiastkové riešenia. Napríklad ako tvoriť funely, ako zbierať kontakty, ako na reklamu na FB. Pochopila som, že zbytočne sa s tým stratí veľa času a výsledky nie sú také, aké očakávate.

Ja som vyskúšala najprv cestu samouka sledovaním viacerých mentorov, čo mi však veľmi nepomohlo a mala som v tom väčší chaos. 

Preto ak to myslíte s online podnikaním vážne a chcete uspieť na trh, tak by som vám odporučila program so Zuzanou. Je komplexný a prevedie každého od úplného začiatku, až po predaj a reklamu. 

About Author

Zuzana Pilčíková je zakladateľkou medzinárodných projektov -zuzubusiness, online podnikanie - pre podporu vzdelávania budúcich online podnikateľov a pomoc pri budovaní ich vlastného podnikania na internete.

Comments are closed.